Samoobslužná práčovňa

v Bratislave

AKTUALITY

VALENTÍNSKA AKCIA V LAUNDROMATE


S Laundromatom na Valentína v čistom a voňavom. 

To je naše heslo na deň všetkých zamilovaných. Nechajte prekvapiť Vašu polovičku voňavými perinami alebo oblečenie na večer, je na Vás😊. Môžete v tento deň využiť obe naše prevádzky Laundromat v Ružinove Martinčeková 33 alebo v Starom meste na Kolárskej 1

Do 90 minút operieme a vysušíme. A k tomu -15% zľavu na všetky služby v Laundromate.

Pri platení stačí povedať heslo: S laundromatom na Valentína v čistom a voňavom! 

Pre viac informácií sledujte náše sociálne siete instagram alebo facebook.

Laundromat je počas lockdownu OTVORENÝ

Milé zákazníčky a zákazníci Laundromatu.

Samoobslužná práčovňa Laundromat v Ružinove a v Starom Meste sú pre Vás otvorené. Napriek všetkým obmedzeniam, ktoré naša vláda schválila, v Laundromate si aj naďalej spokojne operiete Vašu bielizeň, kávičku na cestu si zoberiete či vyzdvihnúť si zásielku z packeta.sk.

Ďakujeme za Vašu priazeň aj za to, že k nám stále chodíte aj v týchto časoch. Veľmi si to vážime a veríme, že po každej návšteve u nás sa Vám vyčarí úsmev na tvári :).

Pre viac noviniek, informácií čí diania v Laundromate nás sledujte  aj na instagrame či facebook-u.

Otváracia doba Laundromat - Staré Mesto

Milé zákazníčki a zákazníci Laundromatu. Zmeny otváracích hodín v Laundromate v Starom Meste pokračujú. Tento týždeň sme otvorený nasledovne:

PONDELOK (25.10)  PIATOK (30.10)

                       16:00 – 20:00 

SOBOTA (31.10.) – 10:00 – 20:00 

PONDELOK (1.11.) –  10:00 – 20:00 

UTOROK (2.11.) –  budeme informovať

Pre viac noviniek, informácií čí diania v Laundromate nás sledujte  aj na instagrame či facebook-u.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vás v Laundromate.

F7480115-04AC-4126-9952-269168762C0D_1_105_c

Zmena otváracích hodín v LAUNDROMAT - STARÉ MESTO

 

Chceli by sme Vám dať do pozrnosti nasledujúce ZMENY otváracích hodín v Laundromate v Starom Meste.  O Vašu špinavú bielizeň, či odovzdania zásielok sa postaráme v týchto nasledujúcich časoch:

PIATOK (15.10)11:00 – 20:00 

SOBOTA (16.10.)10:00 – 20:00 

PONDELOK (18.10.)16:00 – 20:00

UTOROK (19.10.)16:00 – 20:00

Pre viac noviniek, informácií čí diania v Laundromate nás sledujte  aj na instagrame či facebook-u.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vás v Laundromate 🙂

Laundromat Ružová dolina bude 9.8.2021(dnes) z technických príčin ZATVORENÝ

Drahí naši laundromatíci.
 
Z dôvodu nežiadúcej odstávky vody v Laundromate – ružová dolina, bude dnes 9.8.2021 práčovňa ZATVORENÁ.
 
V prípade nutného prania môžete využiť práčovňu Laundromat v Starom meste (Kolárska 1) alebo práčovňu Flipper na Dlhých dieloch.
 
Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, ktoré sme spôsobili.
 
Otvoríme a tešíme sa na Vás v UTOROK 10.9.2021 od 11:15 🙂
 

Laundromat 5.7.2021 je OTVORENÝ

Aj v tento sviatočný deň v našom Laundromate fungujeme na plné obrátky!

Veľmi sa tešíme na vaše špinavé veci, obrusy, posteľné prádlo, periny, vetrovky a mnoho iného, čo k nám nosíte a s radosťou v Laundromate operieme a vysušíme :-).

Laundromat je pre Vás OTVORENÝ aj 1.5. a 8.5.2021

Milí naši laundrmatíci. 

Dvere Vašej obľúbenej práčovne Laundromat – Ružová dolina budú OTVORENÉ aj počas nasledujúcich dvoch sviatkov v tradičnom čase od 10:00 – 20:00.  Laundromat – Staré Mesto bude v sobotu (1.5.2021) otvorený od 14:00 – 20:00.

Veľmi sa tešíme na vaše špinavé veci, obrusy, posteľné prádlo, periny, vetrovky a mnoho iného, čo k nám nosíte a s radosťou v Laundromate operieme a vysušíme :-).

Váš Laundromat team

Otváracia doba počas Veľkonočných sviatkov

Milí Laundromatíci, počas veľkonočných sviatkov vaša obľúbená práčovňa v Ružinove bude otvorená nasledovne.

Otváracia doba počas Veľkonočných sviatkov v Laundromate. 

PIATOK 2.4. – Zatvorené

SOBOTA 3.4.  – OTVORENÉ 

PONDELOK 5.4.  – Zatvorené


Veľmi sa na Vás tešíme ! 

Sme otvorení 6.1.2021

Milí zákazníci aj počas sviatku budeme mať naše práčky pre Vás otvorené v klasickom otváracom čase od 10:00 do 20:00.

Tešíme sa na Vás.

Sme otvorení aj počas lockdownu

Dávame do ctenej pozornosti, že v zmysle časti B, ods. B.1 bod 2 uznesenia vlády Slovenskej republiky č. 804 zo dňa 16.12.2020 sa zákaz vychádzania nevzťahuje na cestu v nevyhnutnom rozsahu za účelom obstarania nevyhnutných životných potrieb a drogériového tovaru a zároveň v ust. § 1ods. 2 písm. o) vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky č. 45/2020 zo dňa 17.12.2020 sa uzatvorenie prevádzok poskytujúcich služby nevzťahuje na práčovne.
Keďže obe naše prevádzky sú samoobslužné práčovne a v Laundromate máte možnosť si okrem iného aj obstarať pracie prostriedky a aviváže (teda hygienický a drogériový tovar), s radosťou Vám oznamujeme, že Laundromaty sú pre Vás aj počas lockdownu OTVORENÉ 🤩
Kto by nechcel využiť takúto jednu z mála výnimiek na opustenie bytu?!Naše práčky, sušičky a personál sa na Vás tešia! Tak šup-šup k nám!

Laundromat-Staré Mesto

Myšlienka otvoriť ďalší Laundromat bližšie k Vám sa zrodila ešte v dobe, keď väčšina z nás nepoznala slová ako korona či covid a netopiere sa jedli bez problémov.

Milé naše zákazníčky, zákazníci, priaznivci, pozorovatelia i priatelia Laundromatu. S obrovskou radosťou by sme Vám chceli predstaviť novú samoobslužnú práčovňu Laundromat v srdci Starého Mesta. Nájdete nás na Kolárskej 1 s parkovacím miestom č.22. Tak ako ste zviknutí v Starom Meste Vám radi okrem vyprania Vášho prádla ponúkneme aj kávičku. Tešíme sa na Vás!

Správame sa zodpovedne a ekologicky, preto si u nás môžete kúpiť širokú škálu kvalitnej čapovanej ekologickej drogérie, značkay Ecoterra  z Trnavy…teda pracie gély, aviváže, prostriedky na riad, čističe a pod, ako aj rôznu čapovanú ekologickú kozmetiku, napríklad šampóny, mydlá, sprchovacie gély.  Radi Vám načapujeme drogériu do Vašich vlastných prinesených nádob alebo Vám zadarmo poskytneme použité nádoby z rôznych prostriedkov, ktoré nám zanechali naši klienti pri praní v práčovni. Tým dávame týmto plastovým nádobám druhý život, čo je ďalší významný prínos k zníženiu zaťaženia životného prostredia.