Cenník práčovne Laundromat

V Laundromate nájdete najmodernejšie technológie. K dispozícii máte vysoko kvalitné a výkonné práčky značky PRIMUS, ktoré zabezpečia dôkladné a pritom šetrné odstránenie nečistôt a zápachu zo všetkých textílií.

Práčovňa:

  • 1 cyklus v práčke s max. 10 kg suchej bielizne 4,20 EUR
  • 1 cyklus v práčke s max. 14 kg suchej bielizne 7,20 EUR
  • 1 cyklus v práčke s max. 18 kg suchej bielizne 9,- EUR
  • 15 minút sušenia v sušičke s max. 14 kg mokrej bielizne 1,- EUR
  • 5 minút žehlenia mangeľ s max. šírkou 160 cm 1,- EUR

Pracie prášky, aviváže a odstraňovače škvŕn nie sú zahrnuté v uvedených cenách.

Čapovaná drogéria:

Správame sa zodpovedne a ekologicky, preto si u nás môžete kúpiť širokú škálu kvalitnej čapovanej ekologickej drogérie, teda pracie gély, aviváže, prostriedky na riad, čističe a pod, ako aj rôznu čapovanú ekologickú kozmetiku, napríklad šampóny, mydlá, sprchovacie gély. Radi Vám načapujeme drogériu do Vašich vlastných prinesených nádob alebo Vám zadarmo poskytneme použité nádoby z rôznych prostriedkov, ktoré nám zanechali naši klienti pri praní v práčovni. Tým dávame týmto plastovým nádobám druhý život, čo je ďalší významný prínos k zníženiu zaťaženia životného prostredia. 

Kaviareň:

V kaviarni vám ponúkame výbornú kávu a občerstvenie podľa dennej ponuky, aby pre vás čakanie na voňavé prádlo bolo príjemným oddychom. Neváhajte, ceny v Laundromat kaviarni sú priaznivé a priateľské, ba až milé.

Komunita:

Snažíme sa, aby Laundromat nebola len obyčajná samoobslužná práčovňa. Organizujeme rôzne podujatia, na ktoré je väčšinou symbolické, alebo bezplatné vstupné. Sledujte náš aktuálny program.

Ponúkame vám tiež možnosť prenájmu priestorov komunitného centra Laundromat. Cena za prenájom priestoru je závislá na charaktere požadovaných služieb a na počte návštevníkov. Nebojte sa nás preto kontaktovať s Vašou požiadavkou (nebojte sa, nehryzieme).