Samoobslužná práčovňa

v Bratislave

Laundromat

Profesionálne pranie priamo v ružinove a starom meste

LAUNDROMAT
Samooblužná práčovňa

Samoobslužná práčovňa ako z amerického filmu. Vyperte si vašu bielizeň pohodlne, rýchlo a lacno.

KÁVA

Vychutnajte si kvalitnú kávu počas čakania na voňavú bielizeň. Aby pre vás pranie nebola otrava a strata času.

KOMUNITA

Laundromat nie je len obyčajná práčovňa. Chceme, aby bol Laundormat živé a otvorené komunitné centrum.

Samoobslužná práčovňa Laundromat

Laundromat sme otvorili pre to, aby sme pre vás vytvorili príjemné miesto, kde si môžete vyprať špinavé veci, ale zároveň aj oddýchnuť a pochutnať na kvalitnej káve.

Naše profesionálne práčky si poradia s akýmikoľvek textíliami. Vyperiete v nich spodnú bielizeň, tričká a džínsy, ale aj posteľnú bielizeň, či deky, obaly na matrace alebo menšie koberce.V Laundromate dokonca vyperiete aj textilný pelech vášho domáceho miláčika. Máme pre vás pripravené aj kvalitné a ekologické pracie prostriedky, odstraňovače škvŕn a aviváže, vďaka ktorým bude vaša bielizeň čistá a dlho svieža. Zároveň si u nás môžete kúpiť širokú škálu ekologickej čapovanej drogérie a kozmetiky.

Laundromat nie je len samoobslužná práčovňa

V Laundromate je naším cieľom spríjemniť vaše čakanie na čistú bielizeň, preto vám radi pripravíme chutnú kávu. Chceme, aby sa Laundromat stal pulzujúcim komunitným centrom, preto pre vás pripravujeme rôzne akcie. Príďte sa presvedčiť osobne, tešíme sa na vás.

Technológie v práčovni

V Laundromate na vás čakajú tie najkvalitnejšie technológie, aby bolo pranie čo najviac ekologické a zároveň efektívne. Celkovo máme 6 práčok viacerých veľkostí, menšie práčky zvládnu naraz približne 10kg suchej bielizne, tá najväčšia práčka si na jedno pranie poradí až s 18kg suchej bielizne. Po skončení pracieho cyklu sú vám k dispozícii aj sušičky bielizne, ako aj mangeľ na veľké kusy bielizne. Tu si môžete pozrieť cenník a ďalšie informácie o možnostiach prania v Laundromate