Laundromat - samoobslužná práčovňa a komunitné centrum

LAUNDROMAT

[lawn-druh- mat]
podstatné meno

  1. samoobslužná práčovňa s práčkami
  2. podnik zaoberajúci sa praním pre zákazníkov za úhradu
..Nie je iba obyčajná práčovňa..
Určite poznáte ten filmový príbeh: hlavný hrdina príde do samoobslužnej práčovne, vhodí do práčky plný vak špinavej bielizne, zaplatí zopár centov a počas čakania na koniec pracieho programu sa dá do reči s osamelou kráskou, ktorá tiež čaká, kým sa jej vyperie bielizeň. Vo filme to vždy znamená začiatok krásneho a naplneného vzťahu… A čo ak by sa to stalo aj v skutočnosti?

Laundromat – samoobslužnú práčovňu, ktorú nájdete v Ružovej doline 33, sme otvorili pre to, lebo sme pre vás chceli vytvoriť miesto, kde si môžete jednoducho a lacno vyprať znečistené oblečenie a okrem toho zažiť niečo netradičné, ako z filmu.

Do Laundromatu môžete priniesť akékoľvek špinavé textílie: od spodnej bielizne cez tričká až po džínsy, ale aj veľké kusy posteľnej bielizne, či prikrývky. Nerobí nám problém ani pranie kobercov menších rozmerov a poradíme si dokonca aj s textilným pelechom vášho domáceho miláčika, ktorý bude po vypratí opäť čistý a voňavý.

V Laundromate nájdete tie najmodernejšie technológie. K dispozícii vám sú práčky od výrobcu PRIMUS, ktorý sa zaoberá výrobou priemyselných práčok najvyššej kategórie. Vysoko kvalitné a výkonné práčky vám zabezpečia dôkladné a pritom k životnému prostrediu šetrné odstránenie nečistôt a zápachu z vašich textílií.

Okrem toho vám v Laundromate ponúkame lahodnú kávu, aby bolo vaše čakanie na čistú a voňavú bielizeň príjemné. Snažíme sa, aby bol Laundromat živým a otvoreným komunitným centrom, ktoré pulzuje najrôznejšími aktivitami. Príďte to zažiť, tešíme sa na vás.