Služby samoobslužnej práčovne

V Laundromate nájdete práčky viacerých veľkostí, v ktorých vyperiete naraz až 18 kg textílií. Môžete tiež použiť naše šetrné a rýchle sušičky a žehliaci mangeľ aj na veľké kusy bielizne.

Platenie je veľmi jednoduché. V Laundromate za naše služby zaplatíte pri odchode, keď budete mať svoje veci vypraté alebo len po kávičke či koláčiku platobnými kartami alebo hotovosťou.

Radi pri praní používate konkrétny prášok či aviváž? Môžete si ich priniesť. Radi vám však ponúkneme osvedčené účinné, ekologické a voňavé prostriedky na pranie a aviváže, ktoré dovážame zo západnej Európy. Tu si môžete pozrieť cenník prania v Laundromate.

Práčovňa:

  • 4 práčky s max. náplňou 10 kg suchej bielizne
  • 1 práčka s max. náplňou 14 kg suchej bielizne
  • 1 práčka s max. náplňou 18 kg suchej bielizne
  • 4 sušičky s max. náplňou 14 kg mokrej bielizne
  • 1 žehliaci mangeľ s šírkou valca 160 cm

Pracie prášky, aviváže a odstraňovače škvŕn sú vám k dispozícii podľa aktuálnej ponuky.

Ako správne prať textílie? Pozrite sa, čo znamenajú symboly na oblečení.

Kaviareň:

V kaviarni vám ponúkame výbornú kávu a čaje z exotických miest, kávu značky EBENICA a občerstvenie podľa dennej ponuky, aby pre vás čakanie na voňavé prádlo bolo príjemným oddychom. Neváhajte, ceny v Laundromat kaviarni sú priaznivé a priateľské, ba až milé.

Čapovaná drogéria:

Široká škála kvalitnej čapovanej ekologickej drogérie a čapovanej ekologickej kozmetiky značky ECOTERRA predávaná na váhu do Vašich vlastných prinesených nádob alebo do použitých nádob, ktoré zanechali klienti pri praní v práčovni.

 

Komunita:

Snažíme sa, aby Laundromat nebola len obyčajná samoobslužná práčovňa. Organizujeme rôzne podujatia, na ktoré je väčšinou symbolické, alebo bezplatné vstupné. Sledujte náš aktuálny program.Ponúkame vám tiež možnosť prenájmu priestorov komunitného centra Laundromat. Cena za prenájom priestoru je závislá na charaktere požadovaných služieb a na počte návštevníkov. Nebojte sa nás preto kontaktovať s Vašou požiadavkou (nebojte sa, nehryzieme).